Murapol Aktualności Nowe mieszkania w Tychach już w sprzedaży
Aktualności

Nowe mieszkania w Tychach już w sprzedaży

Poszerzamy naszą ofertę mieszkaniową, gdyż rozpoczynamy komercjalizację nowej inwestycji Murapol Osiedla Fit, które powstanie przy al. Bielskiej. Tym samym powracamy do Tychów, w których realizowaliśmy już projekty mieszkaniowe.

Murapol Osiedle Fit to nowoczesna inwestycja, w ramach której powstanie ponad 350 lokali w 4 budynkach. W aktualnym etapie sprzedaży proponujemy ponad 200 z nich. Każde mieszkanie w standardzie będzie wyposażone w pakiet antysmogowy oraz technologię umożliwiająca korzystanie z rozwiązań z zakresu automatyki mieszkaniowej. Na terenie osiedla zamontowana zostanie stacja ładowania samochodów elektrycznych, a na dachu jednego z budynków zaprojektowano siłownię. 

Nowe osiedle w Tychach powstanie w atrakcyjnym miejscu, przy głównej arterii miasta. Taka lokalizacja gwarantuje codzienną wygodę zarówno pod względem łatwej komunikacji z innymi  dzielnicami, jak i miejscowościami aglomeracji śląskiej. W okolicy znajduje się wiele punktów handlowo-usługowych oraz zielone tereny rekreacyjne pobliskich parków

Więcej o nowej inwestycji dostępne tutaj.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close