Murapol Aktualności Ostatni budynek osiedla Murapol Śląskie Ogrody zrealizowany. W ofercie gotowe mieszkania
Aktualności

Ostatni budynek osiedla Murapol Śląskie Ogrody zrealizowany. W ofercie gotowe mieszkania

Ukończyliśmy kolejny etap inwestycji Murapol Śląskie Ogrody realizowanej przy ulicy Żorskiej w Tychach. Pozwolenie na użytkowanie uzyskał piąty budynek, w którym powstały 73 mieszkania o zróżnicowanych układach i metrażach. Tym samym zrealizowana została cała inwestycja, licząca ponad 600 lokali. W ofercie wciąż można znaleźć kilkanaście gotowych mieszkań gotowych do odbioru.

Ukończony budynek ma 6 kondygnacji naziemnych oraz podziemną halę garażową z licznymi miejscami parkingowymi, które uzupełniają także miejsca parkingowe naziemne. Wszystkie gotowe mieszkania posiadają obszerne balkony lub ogródki. Lokale w tym budynku wyposażono w standardzie w filtry antysmogowe chroniące powietrze wewnątrz przed smogiem i innymi zanieczyszczeniami powietrza. Istnieje także możliwość wyposażenia ich w rozwiązania smart home - Murapol Appartme, pozwalające na sterowanie mediami w mieszkaniu za pomocą manualnego przycisku lub zdalnie, wykorzystując urządzenia mobilne.

Większość lokali znalazła już swoich właścicieli, ale osoby zainteresowane nowym M w Tychach wciąż mogą znaleźć tu swoje wymarzone mieszkania - w ofercie pozostały ostatnie wolne lokale: kawalerki, 2- i 3-pokojowe w metrażach od 27 do 53 mkw. 

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close