Murapol Aktualności PnU wydane dla dwóch budynków w inwestycji Murapol Dzieci Warszawy
Aktualności

PnU wydane dla dwóch budynków w inwestycji Murapol Dzieci Warszawy

Murapol Dzieci Warszawy otrzymały pozwolenie na użytkowanie dla budynków A i B. Łącznie w dwóch nowoczesnych obiektach powstało 165 lokali mieszkalnych, wyposażonych w standardzie w pakiet antysmogowy oraz opcję smart home.

Murapol Dzieci Warszawy to inwestycja realizowana w dzielnicy Ursus blisko parków Archera i Czechowickiego oraz terenów zielonych w okolicach zabytkowego Fortu V, które sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do rekreacji i długich spacerów. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej oraz węzła drogowego Salomea umożliwi łatwy dojazd do centrum miasta. Codzienną wygodę zapewni bliskość przedszkoli, szkół, przychodni lekarskiej. Aktywni będą mogli skorzystać z oferty pobliskiej siłowni z klubem fitness.

Czteropiętrowa, kameralna zabudowa i towarzysząca zieleń da mieszkańcom poczucie komfortu. W inwestycji nie brakuje ekologicznych udogodnień. Na terenie osiedla znajduje się stacja ładowania pojazdów elektrycznych, a stojaki rowerowe, będące częścią pakietu eco, ułatwią mieszkańcom przechowywanie jednośladów. Części wspólne inwestycji będą oświetlone energooszczędnymi żarówkami LED.

W ofercie znajdują się ostatnie, gotowe do odbioru, mieszkania, 2- i 4-pokojowe.

Więcej informacji o inwestycji Murapol Dzieci Warszawy znajdziesz pod linkiem.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close