Murapol Aktualności Podsumowujemy wyniki po pierwszym kwartale 2024 roku
Aktualności

Podsumowujemy wyniki po pierwszym kwartale 2024 roku

Stabilna sprzedaż, szeroka i atrakcyjna oferta mieszkań oraz apartamentów inwestycyjnych i rekordowy portfel projektów w realizacji – czas na podsumowanie naszej działalności operacyjnej w pierwszych trzech miesiącach 2024 roku!

Łączna sprzedaż netto do klientów detalicznych wyniosła 912 lokali. Od stycznia do marca tego roku, przekazaliśmy klientom detalicznym klucze do 752 mieszkań. W tym okresie wprowadziliśmy do oferty 1 893 lokale w 6 miastach, tj. we Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Aglomeracji Śląskiej, a także w nowej lokalizacji na mapie działalności - w Lublinie. Na dzień 31 marca br. posiadaliśmy w ofercie 4,7 tys. lokali w 15 miastach, a portfel projektów w budowie obejmował rekordowe 7 005 lokali powstających w ramach 25 projektów na terenie 13 miast Polski. Systematycznie odnawiamy i rozbudowujemy aktywny bank ziemi. Na koniec pierwszego kwartału dysponowaliśmy aktywnym bankiem ziemi pod budowę blisko 20,4 tys. lokali o łącznej powierzchni użytkowej netto blisko 885 tys. mkw. w 16 miastach.

W ciągu ponad 23 lat działalności zrealizowaliśmy 84 wieloetapowe inwestycje, w ramach których powstało 429 budynków obejmujących łącznie ponad 28,7 tys. lokali o łącznej powierzchni użytkowej ponad 1,27 mln mkw.

Szczegółowe informacje o wynikach naszych działań dostępne są tutaj.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close