Murapol Aktualności Pozwolenie na użytkowanie dla budynku 4 oraz 5 w Murapol Osiedlu Parkowym!
Aktualności

Pozwolenie na użytkowanie dla budynku 4 oraz 5 w Murapol Osiedlu Parkowym!

Do dotychczas 3 budynków zrealizowanych już przez nas w inwestycji Murapol Osiedle Parkowe przy ul. Kozielskiej w Gliwicach dołączyły właśnie kolejne dwa, dzięki decyzji o pozwoleniu na użytkowanie. Oznacza to, że do naszych klientów trafią klucze do 189 nowoczesnych mieszkań.

Nieruchomość zlokalizowana jest w otoczeniu pięknych Parków Starokozielskiego i Szwajcaria. Standard, który oferujemy w mieszkaniach w inwestycji Murapol Osiedle Parkowe to możliwość wdrożenia systemu smart home, który pozwoli oszczędzić na zużyciu wody nawet 30% w skali roku. Skorzystanie z powyższego systemu jest możliwe dzięki montażowi w budynku Home Management System. Ponadto, każde z mieszkań oddanych do użytkowania w standardzie posiada pakiet antysmogowy, zapewniający czyste powietrze we wnętrzach.

Do każdego lokalu na parterze przynależy taras z ogródkiem, a na wyższych piętrach przestronny balkon. Na terenie osiedla powstanie również plac zabaw dla dzieci.

Do tej pory w 3 zrealizowanych budynkach oddaliśmy do dyspozycji klientów 288 lokali. W aktualnej ofercie znajdują się ostatnie wolne mieszkania w budynkach 4. i 5. oraz szeroka oferta w obiektach 6. i 7.

Więcej na temat Murapol Osiedla Parkowego przeczytasz tutaj

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close