Murapol Aktualności Rynekpierwotny.pl wyróżnił inwestycje Murapol
Aktualności

Rynekpierwotny.pl wyróżnił inwestycje Murapol

Branżowy serwis RynekPierwotny.pl cyklicznie przygotowuje Ranking Najciekawszych Inwestycji, czyli zestawienie projektów deweloperskich cieszących się największym zainteresowaniem użytkowników portalu w poszczególnych miastach. W pierwszej tegorocznej edycji rankingu za I kwartał 2020, wyróżnione zostały aż trzy nasze inwestycje.

Inwestycja Murapol Dębowe Tarasy, która powstaje przy ul. Baildona uplasowała się na pierwszym miejscu w Katowicach. Projekt jest kontynuacją znanego w stolicy województwa śląskiego osiedla Dębowe Tarasy. Atuty inwestycji to przede wszystkim atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta, w pobliżu CH Silesia i Spodka oraz szeroka oferta ponad 400 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach. Więcej o inwestycji można dowiedzieć się tutaj.

Kolejne dwa wyróżnione projekty to inwestycje toruńskie - Murapol Nowy Toruń oraz Murapol Apartamenty Staromiejskie, które zajęły kolejno drugie i trzecie miejsce wśród najciekawszych w tym mieście. Oba przedsięwzięcia wyróżniają się kameralnymi, niskimi budynkami o ciekawej architekturze oraz układami i metrażami mieszkań, najchętniej wybieranymi przez mieszkańców Torunia. 

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close