Murapol Aktualności Sfinalizowaliśmy projekt Murapol Nowy Złocień!
Aktualności

Sfinalizowaliśmy projekt Murapol Nowy Złocień!

Trzy ostatnie budynki naszej krakowskiej inwestycji uzyskały właśnie pozwolenie na użytkowanie! W ręce klientów oddajemy dzięki temu klucze do 340 mieszkań. W naszej ofercie znajdują się jeszcze gotowe do odbioru lokale w trzech oddanych do użytkowania obiektach.

To nowoczesne osiedle zlokalizowane jest przy ul. M. Domagały, w dzielnicy Bieżanów. W sąsiedztwie można znaleźć bogatą infrastrukturę, która jest gwarancją codziennej wygody: galerię handlową, supermarkety, drogerie i restaurację. Na najmłodszych mieszkańców osiedla czeka przedszkole i żłobek.

Projekt wyróżnia niska zabudowa – 4-piętrowe budynki nadają inwestycji bardziej kameralnego charakteru. Osoby, które zdecydowały się wcześniej na zakup, teraz odbierają klucze do swoich kawalerek, 2-, 3- lub nawet 4-pokojowych lokali. Każde mieszkanie w standardzie zostało wyposażone w pakiet antysmogowy, który chroni wnętrza przed smogiem, zanieczyszczeniami i alergenami. Lokatorzy mają także możliwość korzystania z opcji smart home, która pozwala na zdalne zarządzanie mediami.

Łącznie w ramach tego projektu wybudowaliśmy 771 mieszkań w 8 budynkach. Po więcej informacji zapraszamy na podstronę inwestycji.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close