Murapol Aktualności Sfinalizowaliśmy projekt Murapol Osiedle Novelo!
Aktualności

Sfinalizowaliśmy projekt Murapol Osiedle Novelo!

Z przyjemnością ogłaszamy, że trzy ostatnie budynki gdańskiej inwestycji Murapol Osiedle Novelo otrzymały pozwolenie na użytkowanie! Dzięki temu zakończyliśmy projekt i w ręce mieszkańców trafią klucze do 188 nowoczesnych lokali.

Nasza inwestycja jest zlokalizowana przy ul. W. Jagiełły w otoczeniu łąk i zielonych zagajników, ktore pozwalają na co dzień obcować z naturą. Z kolei bliskość obwodnic S6 i S7 ułatwia dojazd do wielu miejsc na terenie miasta i poza jego obszary.

W ramach osiedla zrealizowaliśmy 7 obiektów z 367 mieszkaniami oraz 21 apartamentami inwestycyjnymi. Do lokali na piętrach przynależą przestronne balkony, a do tych na parterze tarasy z ogródkami o powierzchni nawet 172 mkw. Przestrzeń klatek schodowych i części wspólnych została starannie wykonana z trwałych materiałów o delikatnym i stonowanym wzornictwie.

Dla wygody i komfortu mieszkańców wdrożyliśmy w inwestycji pakiet eco, zawierający m.in. stację ładowania aut elektrycznych, technologię HMS umożliwiającą korzystanie ze smart home oraz pakiet antysmogowy. Kolorowy plac zabaw umili wolny czas najmłodszym lokatorom.

Ostatnie, gotowe do odbioru lokale w tej inwestycji są jeszcze dostępne. Więcej szczegółów tutaj

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close