Murapol Aktualności Sfinalizowaliśmy projekt Królewskie Tarasy w Wieliczce!
Aktualności

Sfinalizowaliśmy projekt Królewskie Tarasy w Wieliczce!

Obiekt 6. naszej wielickiej inwestycji Królewskie Tarasy, zlokalizowanej przy ul. B. Chrobrego, otrzymał decyzję o pozwoleniu na użytkowanie! Tym samym do dyspozycji klientów oddajemy kolejne 70 lokali mieszkalnych. Ostatnie gotowe do odbioru mieszkania w tej inwestycji są jeszcze dostępne w sprzedaży.

Królewskie Tarasy to nowoczesne osiedle położone w sercu Wieliczki, z dogodnym dojazdem do Krakowa. Tuż obok znajduje się Park im. Adama Mickiewicza pozwalający mieszkańcom zażyć relaksu i odnaleźć ciszę pośród przyrody. W okolicy są liczne miejsca zachęcające do sportowej aktywności, takie jak ścieżki rowerowe czy joggingowe. W pobliżu znajduje się również cichy i urokliwy Las Krzyszkowicki. W sąsiedztwie działa wiele punktów handlowo-usługowych (m.in. Lidl oraz Biedronka). Mniej niż kwadrans zajmuje dojechanie do Bonarka City Center w Krakowie.

W ramach inwestycji oferujemy zróżnicowane układy i metraże mieszkań – od kawalerek, po 4-pokojowe. Co ważne, do lokali na parterze przynależą wybrukowane kostką tarasy, natomiast na piętrach – obszerne balkony. W każdym mieszkaniu znajdują się nowoczesne filtry powietrza, które zatrzymują nie tylko kurz, smog czy mikroorganizmy, lecz również owady. Lokatorzy mogą też skorzystać z opcji smart home, która umożliwia zdalne zarządzanie mediami w mieszkaniu.

Obiekt 6. był ostatnim realizowanym w ramach przedsięwzięcia Królewskie Tarasy. Łącznie w 15 kameralnych budynkach powstało 710 lokali, w których zamieszka ponad 2 tys. osób. Więcej o inwestycji przeczytasz tutaj.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close