Murapol Aktualności Sfinalizowaliśmy projekt Murapol Osiedle Zdrovo 2!
Aktualności

Sfinalizowaliśmy projekt Murapol Osiedle Zdrovo 2!

Z przyjemnością informujemy, że dwa budynki naszej gdańskiej inwestycji Murapol Osiedle Zdrovo 2 uzyskały pozwolenie na użytkowanie. Oznacza to zwieńczenie projektu i przekazanie w ręce nabywców kluczy do 110 nowoczesnych lokali mieszkalnych.

Inwestycja usytuowana jest w zielonej części Gdańska, przy ul. Niepołomickiej w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice. Zlokalizowanie inwestycji w świetnie skomunikowanym rejonie węzła Obwodnicy Trójmiejskiej sprawia, że łatwo stąd dojechać zarówno do centrum miasta, jak i do Gdyni czy Sopotu. Sąsiadujące z osiedlem rozległe tereny rekreacyjne m.in. zbiorniki retencyjne, nadają miejscu naturalnego charakteru oraz zachęcają mieszkańców do spacerów i uprawiania sportów na świeżym powietrzu. Niedaleko inwestycji położone są też liczne lokale handlowe, restauracje oraz placówki oświatowe.

Murapol Osiedle Zdrovo 2 wyróżnia niska zabudowa – 3-piętrowe budynki nadają inwestycji bardziej kameralnego charakteru. Każde mieszkanie w standardzie zostało wyposażone w pakiet antysmogowy, który chroni wnętrza przed smogiem, zanieczyszczeniami i alergenami. Lokatorzy mają także możliwość korzystania z opcji smart home, która pozwala na zdalne zarządzanie mediami. Na terenie osiedla zaprojektowaliśmy również stację ładowania pojazdów elektrycznych i liczne miejsca postojowe zewnętrzne.

W ofercie dostępne są jeszcze gotowe do odbioru mieszkania, co oznacza, że klucze do nich można otrzymać zaraz po zakupie.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close