Murapol Aktualności Sprawdź naszą aktualną ofertę i porozmawiaj z pośrednikiem o sprzedaży swojego mieszkania
Aktualności

Sprawdź naszą aktualną ofertę i porozmawiaj z pośrednikiem o sprzedaży swojego mieszkania

Chciałbyś sprzedać stare mieszkanie i w końcu zdecydować się na zakup nowego? W takim razie zapraszamy w najbliższą sobotę, 17 lutego, do biura sprzedaży Grupy Murapol w swoim mieście – ze współpracującym z nami pośrednikiem nieruchomości porozmawiasz o aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i sprzedaży dotychczasowego lokalu!

Dodatkowo, będąc w biurze sprzedaży będziesz mógł też omówić z naszymi doradcami lutową promocję, w ramach której oferujemy 253 mieszkania i apartamenty inwestycyjne z pakietami bonusów o wartości nawet 232 tys. zł. To idealna okazja na zakup nowej nieruchomości!

W promocyjnej cenie lokalu z pakietem bonusów można otrzymać rabat, nawet dwa miejsca postojowe, smart home w wersji premium oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu. Listę mieszkań i apartamentów inwestycyjnych możesz poznać już dziś – wystarczy wypełnić formularz.

Sobotnie spotkania odbędą się w naszych oddziałach w 13 miastach: Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Tychach i Wrocławiu. Będziemy do Twojej dyspozycji od godz. 9.00 do 14.00.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close