Murapol Aktualności Targi mieszkań w Grupie Murapol. Wytarguj rabat dla siebie
Aktualności

Targi mieszkań w Grupie Murapol. Wytarguj rabat dla siebie

Myślisz o zakupie nowego mieszkania ale wciąż czekasz na specjalną ofertę? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Już w najbliższą sobotę, 1 października, w Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu organizujemy targi mieszkań, podczas których będziesz mógł wytargować rabat na nowe mieszkanie z naszej aktualnej oferty! A jest w czym wybierać.

Nasza Gdańska propozycja obejmuje 4 inwestycje: Murapol Osiedle Ambro przy ul. Świętokrzyskiej z 149 mieszkaniami, Murapol Osiedle Novelo przy ul. W. Jagiełły z 276 lokalami, Murapol Osiedle Zdrovo i Zdrovo 2 przy ul. Niepołomickiej z łącznie 144 mieszkaniami.

W Poznaniu można targować rabaty na 121 mieszkań w Murapol Nowym Mieście przy ul. Wagrowskiej i 306 mieszkań w Murapol Zielonym Żurawińcu przy ul. Sielawy.

W stolicy Dolnego Śląska oferujemy mieszkania w dwóch inwestycjach przy ul. S. Drabika: Murapol Słonecznym Jagodnie i Murapol Jagodnie Parku. To łącznie 282 mieszkania dostępne w akcji.

Przyjdź do biura sprzedaży w wybranym mieście i wytarguj rabat dla siebie!

Nasi doradcy będą do Twojej dyspozycji od 9.00 do 14.00 w Gdańsku przy ul. Niepołomickiej 70, we Wrocławiu przy ul. Buforowej 73 i Poznaniu przy ul. Wagrowskiej 12.

Serdecznie zapraszamy!

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close