Murapol Aktualności Trzy budynki Murapol Zielonego Żurawińca z PnU!
Aktualności

Trzy budynki Murapol Zielonego Żurawińca z PnU!

Dotarła do nas świetna wiadomość! Trzy obiekty naszej poznańskiej inwestycji Murapol Zielony Żurawiniec otrzymały pozwolenie na użytkowanie. Dzięki temu w ręce mieszkańców trafią klucze do 234 funkcjonalnych lokali. W ofercie posiadamy jeszcze ostatnie gotowe do odbioru lokale.

Murapol Zielony Żurawiniec to zaprojektowane w nowoczesnym wydaniu osiedle, położone na bogatych przyrodniczo poznańskich Naramowicach przy ul. Sielawy. Inwestycja leży niemal w strefie północnego klina zieleni oraz doliny Warty, których urok przyciąga spacerowiczów z całej okolicy. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane – zaledwie 1,5 km dzieli inwestycję od północnej obwodnicy Poznania, na Stare Miasto można dojechać już w 15 minut samochodem lub komunikacją miejską. W okolicy działają też sklepy spożywcze oraz placówki edukacyjne.

Projekt obejmuje ponad 600 lokali w sześciu 4-piętrowych i jednym 5-piętrowym budynku. W ostatnich dniach informowaliśmy o wprowadzeniu do naszej oferty kolejnych 140 mieszkań w dwóch 4-piętrowych obiektach wraz z podziemnymi halami garażowymi, jak i zewnętrznymi miejscami postojowymi w ramach kolejnego etapu inwestycji.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close