Murapol Aktualności Trzy inwestycje Grupy Murapol na podium! Rynek Pierwotny przyznał nagrody za III kwartał 2022 roku
Aktualności

Trzy inwestycje Grupy Murapol na podium! Rynek Pierwotny przyznał nagrody za III kwartał 2022 roku

Po raz kolejny nasze projekty zostały docenione przez użytkowników portalu Rynek Pierwotny. Nagrody przyznano inwestycjom zlokalizowanym w Krakowie, Łodzi oraz Poznaniu.

I miejsce w kategorii: Najlepsza inwestycja w Krakowie zdobyło osiedle Murapol Parki Krakowa, realizowane przy ul. A. Vetulaniego w dzielnicy Prądnik Biały. Rozległe zielone tereny aż trzech pobliskich parków sprawiają, że lokalizacja jest doskonałym miejscem dla miłośników przyrody i sportu. W ofercie Murapol Parkach Krakowa dostępne są mieszkania 1-,2-,3- i 4-pokojowe w zróżnicowanych metrażach. Dostępne są również mieszkania gotowe do odbioru.

Na II lokacie w rankingu, w kategorii: Najlepsza inwestycja w Łodzi, znalazł się nasz projekt Murapol Nowa Przędzalnia, realizowany przy ul. W. Wróblewskiego. Ta nowoczesna inwestycja mieszkaniowa powstaje w historycznej przestrzeni dawnej przędzalni – jednym z wyjątkowych miejsc, które kryje w sobie Łódź. W ofercie dostępne są mieszkania w zróżnicowanych metrażach, od kawalerek po lokale 4-pokojowe. Dostępne są również mieszkania gotowe do odbioru.

III miejsce na podium, w kategorii: Najlepsza inwestycja w Poznaniu, zdobyła nasza inwestycja Murapol Zielony Żurawiniec, powstająca przy ul. Sielawy, obok malowniczych terenów rzeki Warty. W ofercie dostępne są ustawne lokale mieszkalne 1-,2-,3- i 4-pokojowe.

Serdecznie dziękujemy za docenienie! Warto wspomnieć, że wyróżnienia przyznawane są na podstawie popularności inwestycji wśród użytkowników portalu, czyli osób chcących kupić mieszkanie, dlatego nagrody cieszą jeszcze bardziej i motywują do dalszej pracy!

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close