Murapol Aktualności Wracamy na toruński Jar z nową inwestycją Murapol Helio
Aktualności

Wracamy na toruński Jar z nową inwestycją Murapol Helio

Po krótkiej przerwie powracamy z nową inwestycją mieszkaniową na prężnie rozwijające się osiedle Jar w Toruniu. Z toruńskim Jarem jesteśmy silnie związani, ponieważ zdołaliśmy już tam zrealizować ponad 1000 nowoczesnych i kompaktowych mieszkań!

Murapol Helio to jedyny w swoim rodzaju projekt, który powstanie przy ul. Heweliusza, tuż przy nowej linii tramwajowej pozwalającej mieszkańcom w zaledwie 20 min dojechać do centrum miasta. Otoczenie lasu sprzyja rekreacji na świeżym powietrzu i leśnym wędrówkom, a drzewa iglaste za oknem oferują poczucie spokoju i odprężenia.

W skład nowej oferty Murapol Helio wchodzą 132 mieszkania i 2 lokale usługowe w dwóch 2-piętrowych i przestrzennie zaprojektowanych budynkach. Co ciekawe, niemal wszystkie lokale mieszkalne na trzeciej kondygnacji będą dwupoziomowe z przestronną antresolą o powierzchni nawet 49 mkw. Dodatkowo będą do nich przynależeć dwa balkony, a wysokość tych mieszkań będzie sięgać do 5,5 metra!

Home Management System zaszyty w murach inwestycji umożliwi mieszkańcom korzystanie z najnowocześniejszych urządzeń smart home. Pakiet antysmogowy będący w standardzie każdego lokalu zabezpieczy wnętrza przed ewentualnymi zanieczyszczeniami, pyłkami roślin czy owadami.

Części wspólne zostały zaprojektowane w wysokim standardzie wykończenia przy użyciu m.in. trwałych gresów, dekoracyjnych paneli meblowych czy energooszczędnego oświetlenia LED. Oferta obejmuje również komórki lokatorskie oraz boksy garażowe w podziemnej hali.

Na terenie inwestycji przewidziano także stację ładowania pojazdów elektrycznych, stojaki rowerowe, natomiast osiedle zostanie ogrodzone by zapewnić wysokie poczucie bezpieczeństwa mieszkańcom.

Sprawdź ofertę inwestycji i wybierz swoje wymarzone M – kto pierwszy ten ma większy wybór!

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close