Murapol Aktualności Wyniki działalności Grupy Murapol po pierwszym kwartale 2023 roku
Aktualności

Wyniki działalności Grupy Murapol po pierwszym kwartale 2023 roku

Początek roku był dla nas okresem wytężonej pracy w każdym obszarze, począwszy od finalizacji projektów będących w procesie budowy, po stałą rozbudowę banku ziemi kończąc.

Sprzedaż netto do klientów detalicznych, zrealizowana od stycznia do marca, wyniosła 862 lokale mieszkalne. W tym podpisaliśmy 729 umów deweloperskich i przedwstępnych oraz dodatkowo 133 opłacone umowy rezerwacyjne. W ciągu pierwszych trzech miesięcy br. przekazaliśmy naszym klientom klucze do 1 081 lokali. Do oferty wprowadziliśmy 355 mieszkań w kolejnych etapach inwestycji w Bydgoszczy, Łodzi, Sosnowcu, Siewierzu i Wieliczce. Na dzień 31 marca br. nasz portfel projektów w budowie obejmował 6 448 lokali w 59 budynkach powstających w ramach 20 projektów na terenie 12 miast. Na koniec pierwszego kwartału dysponowaliśmy aktywnym bankiem ziemi pod budowę blisko 20,6 tys. mieszkań.

Konsekwentnie realizujemy sprawdzoną strategię biznesową – kompaktowe i nowoczesne mieszkania w najszerszym segmencie rynku, przystępnym cenowo, dywersyfikacja geograficzna oraz pionowo zintegrowany model biznesowy to główne filary naszej działalności, sprzyjające stabilizacji prowadzonego biznesu.

Szczegółowe informacje o wynikach naszych działań dostępne są tutaj.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close