Murapol Aktualności Zakończyliśmy projekt Murapol Osiedle Fit!
Aktualności

Zakończyliśmy projekt Murapol Osiedle Fit!

Cztery budynki naszej tyskiej inwestycji Murapol Osiedle Fit uzyskały pozwolenie na użytkowanie! Oznacza to finalizację projektu i przekazanie w rąk mieszkańców kluczy do 352 nowoczesnych i komfortowych lokali.

Murapol Osiedle Fit to nasze trzecie przedsięwzięcie na terenie Tychów, świetnie zlokalizowane przy jednej z głównych ulic miasta – al. Bielskiej. W ostatnich latach w okolicy inwestycji powstało m.in. centrum handlowe Skałka czy Wodny Park Tychy. W pobliżu osiedla można znaleźć właściwie wszystko, co potrzebne w codziennym życiu: sklepy spożywcze, punkty usługowe, placówki edukacyjne, a także przystanki autobusowe i trolejbusowe. W otoczeniu inwestycji znajduje się również szereg miejskich zieleńców, takich jak Park Jaworek, Park Rodzinny bł. Karoliny.

W ramach projektu powstały kompaktowe kawalerki i lokale 2-, 3- i 4-pokojowe. Do mieszkań na piętrach przynależą balkony, a do tych na kondygnacjach parterowych tarasy z ogródkami o powierzchni nawet 98 mkw. Mieszkańcy będą mogli korzystać z ekologicznych i innowacyjnych udogodnień, takich jak pakiet antysmogowy, opcja smart home czy stacja ładowania pojazdów elektrycznych. Co więcej, na dachu jednego z obiektów powstała siłownia plenerowa – idealne miejsce do aktywnego spędzania wolnego czasu. Na pozostałej części dachu zaprojektowaliśmy też tzw. dach zielony, który m.in. oczyszcza powietrze czy obniża temperaturę otoczenia.

W ofercie dostępne są jeszcze gotowe do odbioru mieszkania, co oznacza, że klucze do nich można otrzymać zaraz po zakupie.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close