Murapol Aktualności Zakończyliśmy inwestycję na wrocławskim Jagodnie!
Aktualności

Zakończyliśmy inwestycję na wrocławskim Jagodnie!

Miło nam poinformować, że trzeci, a zarazem ostatni budynek inwestycji Murapol Słoneczne Jagodno przy ul. Drabika we Wrocławiu uzyskał pozwolenie na użytkowanie. To oznacza zwieńczenie inwestycji i przekazanie lada moment 160 nowoczesnych lokali mieszkalnych w ręce nabywców. W ramach przedsięwzięcia zrealizowaliśmy łącznie ponad 300 kompaktowych mieszkań!

Murapol Słoneczne Jagodno to starannie zaprojektowane osiedle, położone na rekreacyjnych i obfitych w zieleń terenach na południu Wrocławia. Lokalizacja inwestycji zapewnia łatwy dostęp do centrum miasta dzięki pobliskiej drodze wojewódzkiej oraz komunikacji miejskiej i kolejowej. W okolicy znajdują się również liczne atrakcje, takie jak Aquapark Brochów czy Park Brochowski z magicznym Grabowym Labiryntem.

Mieszkania są wyposażone w standardzie w pakiet antysmogowy, zapewniający stały dopływ świeżego powietrza i chroniący przed zanieczyszczeniami, oraz możliwość korzystania z urządzeń smart home. Warto podkreślić również dbałość o wysoką jakość części wspólnych złożonych z trwałych gresów, wysokogatunkowego tynku mozaikowego, laminowanych paneli meblowych czy estetycznych skrzynek pocztowych i dużych luster w holach wejściowych.

Oferta Murapol Słonecznego Jagodna rozchodzi się błyskawicznie. W sprzedaży pozostały ostatnie gotowe do odbioru mieszkania, co oznacza, że klucze można otrzymać zaraz po zakupie.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close