Murapol Aktualności 130 mieszkań bez wkładu własnego i z pakietem bonusów w 5 miastach!
Aktualności

130 mieszkań bez wkładu własnego i z pakietem bonusów w 5 miastach!

Odpowiadając na rządowy program „Mieszkanie bez wkładu własnego” stawiamy do dyspozycji klientów wyselekcjonowaną pulę lokali* spośród potencjalnie kwalifikujących się z naszej oferty do ww. programu, dodając do nich pakiety bonusów. Oferta jest dostępna w 5 miastach, a wartość pakietu bonusów od Grupy Murapol sięga nawet 108 tys. zł.

Projekt „Mieszkanie bez wkładu własnego” to rozwiązanie zaproponowane przez polski rząd w ramach Nowego Ładu, mający pomóc osobom, które chcą kupić mieszkanie lub dom na kredyt hipoteczny i zarabiają wystarczająco, aby spłacać comiesięczne raty kredytowe, ale nie posiadają wymaganego przez banki wkładu własnego – warunku koniecznego do otrzymania kredytu.

Nasze nieruchomości objęte promocją i potencjalnie spełniające kryteria rządowego projektu znajdują się w inwestycjach oferowanych na terenie 5 miast – w Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Poznaniu i Siewierzu.

Aby otrzymać promocyjną listę lokali* potencjalnie kwalifikujących się do rządowego programu wraz z informacją o wartości bonusów od Grupy Murapol, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej dedykowanej kampanii.

Następnie, 28 maja zapraszamy do naszych biur sprzedaży na Dzień Otwarty, podczas którego będzie można sfinalizować zakup wybranego lokalu.

Dodatkowo, przygotowaliśmy niespodziankę dla fanów Andrzeja Bargiela. Nasz Ambasador odwiedzi tego dnia wybrane biura sprzedaży. Będzie można się z nim spotkać w Bydgoszczy w godz. 9:30-11:00, Toruniu w godz. 12:00-13:30 oraz Gdańsku (przy ul. Niepołomickiej) w godz. 15:30-17:00.

Serdecznie zapraszamy! 

*pula mieszkań objętych promocją wytypowana została przez Dewelopera jako lokale potencjalnie kwalifikujące się do otrzymania dofinansowania wkładu własnego wg. Ustawy z dnia 1 października 2021 r. o gwarantowanym kredycie mieszkaniowym (Dz. U. 2021, poz. 2133) z uwzględnieniem aktualnych na dzień ogłoszenia promocji cenników Dewelopera i obwieszczeń o wskaźniku przeliczeniowym kosztu odtworzenia 1m2 powierzchni użytkowej budynków mieszkalnych. Deweloper nie gwarantuje finalnego objęcia ww. ustawą, co zależne jest od zastrzeżeń i decyzji banku kredytującego.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close