Murapol Aktualności Budynki 2. i 3. Murapol Osiedla Akademickiego z decyzją PnU!
Aktualności

Budynki 2. i 3. Murapol Osiedla Akademickiego z decyzją PnU!

Pozwolenie na użytkowanie uzyskały dwa obiekty powstałe w ramach naszej bydgoskiej inwestycji Murapol Osiedle Akademickie. Tym samym wydajemy klucze do 170 funkcjonalnych i ustawnych lokali, kilkadziesiąt z nich jest jeszcze dostępnych w ofercie.

Murapol Osiedle Akademickie to nowoczesna nieruchomość powstająca w dzielnicy Nowy Fordon w Bydgoszczy. Inwestycja położona jest pomiędzy kampusem Politechniki Bydgoskiej, a terenami rekreacyjnymi przyszłego Parku Akademickiego. Mieszkańcy odnajdą w sąsiedztwie liczne sklepy, punkty usługowe, przedszkola, żłobki czy restauracje.

Gotowe do odbioru  lokale dostępne są w szerokiej puli metraży i układów, od kawalerek po 4-pokojowe. Wszystkie mieszkania na piętrach posiadają obszerne balkony, a zaprojektowane na parterze – tarasy wybrukowane kostką oraz zielone ogródki. W budynkach inwestycji wbudowano instalację Home Management System, pozwalającą na korzystanie z technologii smart home poprzez aplikację Murapol Appartme. Z kolei w mieszkaniach zastosowano filtry antysmogowe, które zapewnią czyste powietrze w każdym lokalu.

Zmotoryzowani mieszkańcy mogą korzystać zarówno z podziemnych, jak i nadziemnych miejsc parkingowych. Na terenie osiedla powstanie również stacja ładowania pojazdów elektrycznych, stojaki na rowery oraz plac zabaw dla dzieci. Dodatkowo, w trosce o środowisko, w częściach wspólnych w budynkach zainstalowano energooszczędne oświetlenie LED.

Murapol Osiedle Akademickie to nasz pierwszy projekt w Bydgoszczy. Docelowo inwestycja składać się będzie z ośmiu obiektów w kameralnej zabudowie, w których planowo ma się znaleźć 680 nowoczesnych lokali. Więcej informacji na temat Murapol Osiedla Akademickiego można znaleźć tutaj.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close