Murapol Aktualności Drugi budynek Murapol Apartamentów na Wzgórzu z pozwoleniem na użytkowanie!
Aktualności

Drugi budynek Murapol Apartamentów na Wzgórzu z pozwoleniem na użytkowanie!

Nasza sosnowiecka inwestycja Murapol Apartamenty na Wzgórzu, zlokalizowana przy ul. Klimontowskiej, otrzymała pozwolenie na użytkowanie dla obiektu 2. Tym samym do dyspozycji klientów oddajemy kolejne 121 lokali mieszkalnych. W ofercie mamy jeszcze dostępne mieszkania w tym budynku.

Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej i zielonej części Sosnowca. Położone w bliskim sąsiedztwie Parki Sielecki i Środula są idealnym miejscem na rodzinne spacery i uprawianie sportu na świeżym powietrzu, co umożliwia m. in. boisko do koszykówki, skatepark czy siłownia plenerowa. W odległości kilkuset metrów od osiedla mieszkańcy znajdą liczne sklepy, piekarnie, restauracje i punkty usługowe.

Wszystkie mieszkania na piętrach posiadają obszerne balkony, a zaprojektowane na parterze – tarasy wybrukowane kostką oraz zielone ogródki. W budynku wbudowano instalację Home Management System, pozwalającą na korzystanie z technologii smart home poprzez aplikację Murapol Appartme. Z kolei w mieszkaniach zastosowano filtry antysmogowe, które zapewnią czyste powietrze w każdym lokalu.  

Dodatkowo, w trosce o środowisko, w częściach wspólnych zainstalowano energooszczędne oświetlenie LED. Zmotoryzowani mieszkańcy będą mieli okazję skorzystać zarówno z podziemnych, jak i nadziemnych miejsc parkingowych. Na terenie osiedla zaprojektowano również stację ładowania pojazdów elektrycznych, stojaki na rowery oraz plac zabaw dla najmłodszych lokatorów.

W ramach pierwszego etapu tej inwestycji oddaliśmy do dyspozycji klientów 117 mieszkań w obiekcie 1. Łącznie w dwóch budynkach powstało 238 lokali, w których zamieszka ponad 700 osób. 
 

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close