Murapol Aktualności Kolejne pozwolenie na użytkowanie dla Murapol Osiedla Natura!
Aktualności

Kolejne pozwolenie na użytkowanie dla Murapol Osiedla Natura!

Budynek nr 5 inwestycji Murapol Osiedle Natura otrzymał pozwolenie na użytkowanie. To 53 mieszkania gotowe do odbioru przez przyszłych lokatorów. Osiedle zlokalizowane jest przy ulicy Kąty Grodziskie na warszawskiej Białołęce. Jako Grupa Murapol w stolicy oddaliśmy do użytkowania już 31 budynków w 8 inwestycjach. Zamieszkało w nich ponad 6 500 osób.

Lokalizacja inwestycji przy ul. Kąty Grodziskie zapewnia wygodny wjazd na Trasę Toruńską i możliwość dotarcia do centrum Warszawy w ciągu 25 minut. Sąsiedztwo Puszczy Słupeckiej daje też możliwość łatwej ucieczki od miejskiego gwaru. Budynki Murapol Osiedla Natura wyposażono w system HMS, umożliwiający korzystanie z technologii smart home. W mieszkaniach w standardzie zamontowano również pakiet antysmogowy, zapewniający czyste powietrze oraz ochronę przed pyłkami, kurzem, alergenami i owadami.

W aktualnej ofercie posiadamy ostatnie wolne mieszkania w budynku z decyzją o PnU. W dwóch kolejnych obiektach, powstających w ramach inwestycji proponujemy wybór metraży od 25 do 60 mkw.

Więcej informacji dostępnych tutaj.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close