Murapol Aktualności Murapol Osiedle Wolka – nasza pierwsza inwestycja w Chorzowie
Aktualności

Murapol Osiedle Wolka – nasza pierwsza inwestycja w Chorzowie

Nie ustajemy w wysiłkach i tak mamy przyjemność zaprezentować naszą pierwszą inwestycję w Chorzowie. Murapol Osiedle Wolka zostało zaprojektowane przy ul. Odległej, w sąsiedztwie słynnej Wolki, czyli ulicy Wolności, która jest centralnym miejscem spotkań i spędzania wolnego czasu przez chorzowian. Wolka jest główną ulicą handlową w mieście i prowadzi wprost od zrewitalizowanego nowego rynku w Chorzowie aż do granicy ze Świętochłowicami, przy której właśnie powstanie Murapol Osiedle Wolka.

W ramach inwestycji powstanie 135 mieszkań w trzech 3-piętrowych budynkach. W ofercie są dostępne kompaktowe i starannie zaprojektowane lokale liczące od jednego do czterech pokoi. Do mieszkań na piętrach będą przynależeć nawet dwa balkony, a do parterowych lokali mieszkalnych tarasy z ogródkami o łącznej powierzchni sięgającej nawet 85 mkw. Zadbaliśmy również o wysoką jakość wykończenia powierzchni wspólnych, w tym klatek schodowych, z wykorzystaniem trwałych gresów, laminowanych paneli meblowych czy szlachetnego tynku mozaikowego.

Na terenie osiedla przewidziano realizację strefy rekreacyjnej wraz z placem zabaw, by wzmocnić budowanie sąsiedzkich relacji. Dla miłośników niskoemisyjnych środków transportu zostanie udostępniona stacja ładowania pojazdów elektrycznych. W standardzie mieszkań znajdował się będzie pakiet antysmogowy zapewniający świeże powietrze we wnętrzach oraz możliwość korzystania z urządzeń typu smart home.

Murapol Osiedle Wolka to atrakcyjna oferta  zarówno dla rodzin, singli czy seniorów poszukujących zielonej oazy na mapie Chorzowa, jednocześnie blisko tętniącej życiem Wolki. Inwestycja w nowoczesne mieszkanie w jednym z większych miast konurbacji górnośląskiej będzie również świetnym sposobem na zabezpieczenie swoich oszczędności przed inflacją.

Dowiedz się więcej.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close