Murapol Aktualności Murapol Portovo – Twoja przystań na lata w centrum Gdańska
Aktualności

Murapol Portovo – Twoja przystań na lata w centrum Gdańska

Wprowadzamy do przedsprzedaży nową inwestycję w Gdańsku! Murapol Portovo zostało zaprojektowane na zacisznym uboczu gdańskiego Śródmieścia w rejonie Siennej Grobli, u zbiegu Opływu Motławy i uchodzącej do morza Martwej Wisły. Lokalizacja pozwala zarówno sprawnie dotrzeć do plaży w Stogach, jak i zabytkowego Głównego Miasta ze słynną fontanną Neptuna na czele.

Zainspirowani okoliczną fauną i florą stworzyliśmy projekt nadbrzeża w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, wypełnionego zielenią, alejkami spacerowymi i elementami małej architektury pozwalającymi na co dzień obcować z naturą. Elewacje budynków posiadają swój indywidualny i wyróżniający się charakter nawiązujący kolorystyką do otoczenia.

W ramach przedsięwzięcia powstanie łącznie 580 apartamentów inwestycyjnych w dwóch 4-piętrowych budynkach wraz z naziemnymi miejscami postojowymi. Apartamenty zapewnią najwyższą wygodę lokatorom ze względu na kompaktowe 1-, 2-, 3-pokojowe układy pomieszczeń, nawet trzy balkony w jednym lokalu i przestronne tarasy z zielonymi ogródkami o powierzchni sięgającej nawet 96 mkw.

Wdrożony w budynkach Home Management System umożliwia lokatorom stosować urządzenia typu smart home. Zarówno za pomocą aplikacji mobilnej, jak i przy użyciu funkcji hotelowej można sterować w apartamentach ogrzewaniem, oświetleniem czy zaworami wody. Oświetlenie LED w częściach wspólnych oraz panele fotowoltaiczne na dachach obniżą ponadto koszt utrzymania budynków.

Kliknij i sprawdź więcej informacji o inwestycji.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close