Murapol Aktualności „Po 23 mieszkania w 12 miastach na początek 2023” – rusza nowa promocja Grupy Murapol
Aktualności

„Po 23 mieszkania w 12 miastach na początek 2023” – rusza nowa promocja Grupy Murapol

Kupno nowego mieszkania znajduje się na liście postanowień noworocznych wielu osób. Z tego powodu przygotowaliśmy specjalną styczniową promocję, w której stawiamy do dyspozycji klientów 285 nowoczesnych i funkcjonalnych lokali z atrakcyjnymi pakietami bonusów we wszystkich miastach, w których działamy.

Mieszkania objęte akcją dostępne są w ramach 22 inwestycji zlokalizowanych na terenie: Bydgoszczy, Gdańska, Gliwic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Siewierza, Sosnowca, Torunia, Tychów, Warszawy, Wieliczki i Wrocławia.

Wybierając lokal z pakietem bonusów można liczyć na oszczędności w wysokości nawet 220 tys. zł! Co obejmuje pakiet bonusów? Oprócz rabatu w cenie, dodajemy też m.in. system smart home w wersji premium, nawet dwa miejsca postojowe czy ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu.

Aby otrzymać listę mieszkań objętych promocją wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej dedykowanej kampanii.

Z kolei 28 stycznia zapraszamy do naszych biur sprzedaży w całej Polsce na Mieszkaniowy Dzień Otwarty, podczas którego będzie można porozmawiać z naszymi doradcami o promocyjnej i katalogowej ofercie.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close