Murapol Aktualności Poszerzamy ofertę o blisko 1,9 tys. nowych lokali w 6 miastach
Aktualności

Poszerzamy ofertę o blisko 1,9 tys. nowych lokali w 6 miastach

Mamy przyjemność poinformować, że wzbogaciliśmy nasze portfolio o 1 860 nowoczesnych lokali, w nowych projektach oraz kolejnych etapach realizowanych już przedsięwzięć. Oferta jest dostępna zarówno w miastach, w których działamy już od lat, czyli w Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Sosnowcu i Gliwicach, jak i w nowej lokalizacji na naszej mapie działalności – Lublinie.

Murapol Forum zaprojektowaliśmy przy ul. Targowej w Łodzi. W ramach inwestycji powstanie 480 mieszkań w dwóch 7- i 10-piętrowych budynkach.

Murapol Primo, nasza pierwsza inwestycja w Lublinie, powstanie przy al. Spółdzielczości Pracy, u bram lubelskiego Śródmieścia. W ramach osiedla stawiamy do dyspozycji klientów 332 lokale w dwóch 5- i 6-piętrowych budynkach.

Murapol Motivo to nowoczesny projekt nieruchomościowy, który wzbogaci nasze wrocławskie portfolio. W inwestycji na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej zrealizujemy 320 apartamentów inwestycyjnych w kaskadowym budynku.

W ramach wprowadzonego do oferty kolejnego etapu Murapol Osiedla Verde w Poznaniu, postawiliśmy do Waszej dyspozycji 243 lokale w 9-kondygnacyjnym budynku.

Murapol Apartamenty na Wzgórzu powstają w dzielnicy Sielec w Sosnowcu. W ramach kolejnego etapu inwestycji przy ul. Klimontowskiej do oferty trafiło 305 lokali w dwóch 6-kondygnacyjnych budynkach.

Gliwiczanie będą mieli do wyboru jeszcze więcej nowych lokali, bo w ramach kolejnego etapu inwestycji Murapol Osiedle Szafirove wprowadziliśmy do oferty 180 mieszkań w dwóch budynkach.

W standardzie wszystkich mieszkań oferujemy pakiet antysmogowy zabezpieczający wnętrza przed zanieczyszczeniami, alergenami czy owadami. Z kolei Home Management System pozwoli mieszkańcom korzystać z urządzeń inteligentnego domu. Na terenie inwestycji przewidzieliśmy również stacje ładowania pojazdów elektrycznych dla entuzjastów ekologii i niskoemisyjnych środków transportu.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close