Murapol Aktualności Zyskaj pierwszeństwo i poznaj naszą nową ofertę mieszkań!
Aktualności

Zyskaj pierwszeństwo i poznaj naszą nową ofertę mieszkań!

Ruszyła październikowa kampania promocyjna Grupy Murapol! Tym razem stawiamy do dyspozycji klientów ponad 1 000 nowych mieszkań, które właśnie wprowadziliśmy do oferty w 5 miastach! W pozostałych miejscowościach, w których działamy klienci mogą kupić mieszkania z puli promocyjnej po 25 lokali pakietem bonusów!

Od dzisiaj, do 01.11.2021 roku, z nową ofertą mieszkań mogą zapoznać się klienci, którzy wypełnią formularz. Oferta obejmuje lokale w Bydgoszczy, Krakowie, Toruniu, Wrocławiu i Gdańsku. W dwóch ostatnich wprowadzamy na rynek zupełnie nowe projekty! Murapol Słoneczne Jagodno, powstanie w stolicy Dolnego Śląska, przy  ul. S. Drabika. Z kolei gdańska inwestycja Murapol Osiedle Novelo zlokalizowana będzie przy ul. W. Jagiełły. Wypełnij formularz i wybieraj z szerokiej oferty mieszkań!     

Nie zapominamy też o osobach, które szukają mieszkania w pozostałych miejscowościach, w których działamy! Specjalnie dla nich przygotowaliśmy pulę promocyjną - po 25 mieszkań w Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu oraz Warszawie z pakietem bonusów. Co można zyskać? Rabat w cenie, smart home w wersji basic oraz prawo do wyłącznego korzystania z miejsca postojowego w cenie mieszkania, a także ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu w cenie lokalu! Zaoszczędzić można nawet 82 tys. zł!

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close