Murapol Aktualności Poszerzamy ofertę o blisko 1,2 tysiąca mieszkań w 4 miastach
Aktualności

Poszerzamy ofertę o blisko 1,2 tysiąca mieszkań w 4 miastach

Odpowiadając na niezmiennie duże potrzeby mieszkaniowe Polaków, wprowadzamy do naszej oferty 1155 nowoczesnych lokali. Mieszkania powstaną w ramach czterech nowych inwestycji na terenie Gdańska, Łodzi, Poznania i Wrocławia.

Murapol Scarpa, inwestycja klasy premium, została przez nas zaprojektowana przy ul. Kartuskiej w Gdańsku. Osiedle powstanie w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego Miasta. W ramach przedsięwzięcia do dyspozycji klientów postawiliśmy 282 mieszkania oraz 9 lokali usługowych w dwóch 6-piętrowych budynkach.

Nasze poznańskie portfolio wzbogaci 326 mieszkań w dwóch 6- i 8-kondygnacyjnych obiektach w ramach nowoczesnego projektu Murapol Havelia, usytuowanego u zbiegu ulic Naramowickiej i Ziarnistej. Inwestycja powstanie w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Poznania – Stare Winogrady.

Z kolei z myślą o łódzkich klientach szukających atrakcyjnego miejsca do życia w wyjątkowej lokalizacji na rynek trafił projekt Murapol Agosto. Przy ul. 6 Sierpnia powstaną trzy 6-piętrowe budynki z 429 mieszkaniami i 13 lokalami usługowymi. Murapol Agosto to unikatowa inwestycja realizowana w atrakcyjnym zarówno architektonicznie, jak i historycznie kwartale łódzkiego śródmieścia.

We Wrocławiu wprowadziliśmy do oferty 96 lokali w 48 2-kondygnacyjnych budynkach w ramach projektu Murapol Osiedle Ferrovia. To kameralna inwestycja, zaprojektowana przy ul. Konduktorskiej, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie zaledwie kwadrans od wypełnionego atrakcjami serca miasta.

Instalacja Home Management System w budynkach czterech nowych inwestycji umożliwi mieszkańcom korzystanie z najnowocześniejszych technologii inteligentnego domu. Dodatkowo, wszystkie lokale wprowadzone do oferty w Gdańsku, Łodzi i Poznaniu będą wyposażone w standardzie w pakiet antysmogowy, zapewniający stały dostęp świeżego powietrza do wnętrz. Wysoki standard wykończenia części wspólnych w budynkach nowych inwestycji w tych miastach charakteryzują m.in. trwałe i stonowane materiały wykończeniowe, energooszczędna oprawa liniowa LED oraz duże lustra i estetyczne skrzynki pocztowe.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close